Demspor Ltd. Şti

Firmamız kurumsallaşmayı ön planda tutarak kişisel çabadan ziyade kurumsal bir yapıyı önceleyerek hizmet sunmaktadır. Bu nedenle, firmamızın idari yapısı, ar-ge -pazarlama -satış -satın alma, imalat bölümü ve bu birimlerin koordinasyonundan oluşmaktadır.

Şirketimiz Kuruluşunda, istişare eden birimlerin yönetimi olarak yola çıkmıştır.

Ülkemizde; Kamu Kurumlarından, Spor Kulüplerinden, Spor Tesisi ile Halı Saha işletmelerimizden edindiği tecrübe ve birikimlerini Tekstil, Ayakkabı ve Plastik sektörlerinden edindiği bilgi birikimi ile birleştirerek bu şirketin kuruluşuna TEMEL OLUŞTURMUŞTUR.

Günümüz de dünya tekstil piyasasında, ülke olarak söz sahibi olmamıza rağmen henüz bir spor markası oluşturamamamız HÜZÜNLÜDÜR. Türkiye’nin bu gücünden ve birikiminden istifade ile dünya piyasasına bir spor markası oluşturma gayreti ve çabası içinde olacağız. BİRİMLERİMİZ kendilerine buna göre hedef koymuşlardır.

Çünkü; ülkemizdeki mevcut kumaş iplik ve yan malzeme tedarikçileri gerçek anlamda dünya klasmanında iyi işler yapacak kadar bilgi birikim ve tecrübe edinmişlerdir.

Bu nedenle de, firmamız ” sporcunun genç markası ” demspor ve oQQo markaları ile GENÇ ve DİNAMİK bir şekilde sektörün hizmetindedir.

Saygılarımızla
Demspor Ltd. Şti

HİZMET

DEMSPOR ; Ürünlerinin verimli satışını ve destek kolaylığını sağlamak amacıyla geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır. DEM SPOR ; her ürün kategorisinde sağladığı çeşitlilik, stok bulunurluluğu, uygun fiyatlama ve hizmetler ile iş yapmak için tercih edilen, bir kurum olmak amacındadır. DEM SPOR ; ürünlerini “katkı” anlayışı altında toplamıştır. DEM SPOR ; ürünlerini tedarikçilerine ve müşterilerine değer katacak şekilde tasarlamış ve odaklamıştır. DEMSPOR ; un geniş ve birbirini tamamlayan ürün yelpazesi, yüksek bulunurluluk ve rekabetçiliği önemseyen ürün yönetimi, tedarikçi ve müşterilerinin işlerine fayda sağlamaktadır. DEMSPOR ; un temel yaklaşımını özetleyen Fiyattan önce Hizmet temasının açılımı; Ülkeye fayda, müşteriye güvenirlik ve kalite, sporcuya sağlıklı ürün sunma arzusudur.

DEĞERLERİMİZ

İç ve Diş Piyasada varolmak. Kalite ,Verimlilik, Yüksek iletişim Sürekli Gelişme, Yaratıcılık ve Fikre Saygı önce insan, Bireysel gelişim değerlerimizdir.

KALİTEMİZ

Demspor oQQo Spor takımlarına ve Spor gruplarına özel spor giyim üretmekte, yenilikçi yapısıyla araştırma ve ürün geliştirmeye önem vermektedir. Firma bünyesinde Üretim, Tasarım, Baskı, Ar&Ge, Ür&Ge, Pazarlama bölümleri mevcuttur.

Demspor her zaman iyi hizmet veren tedarikçilerle çalışmakta, kumaş, aksesuar ve baskı malzemelerini en ekonomik ve en hızlı şekilde tedarik etmektedir.

Demspor verimliliğe önem verir, çalışanların motivasyon nu en üst seviyede tutmayı hedeflemektedir.

Demspor ISO 9001, 14001, OHSAS 18001 kalite belgelerine sahip olup, kalite yönetim sistemine bağlı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

“Sıfır hata”hedef alınarak üretim sürekli iyileştirilmektedir.

Son teknoloji makinelerde üretim yapılarak yüksek ürün kalitesi hedeflenmektedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • Sınırsız forma modelleri
  • Sınırsız renk ve baskı seçenekleri
  • Bedeli ödenmek kaydı ile numune üretimimiz de vardır.
  • Spor takımlarına ve spor gruplarına özel tasarımlar
  • Hızlı üretim
  • Çıkmayan, yıkama haslığı yüksek baskı
  • Birinci kalite çevreye duyarlı malzeme
  • Türkiye’nin dört bir tarafına kargo ile teslim
  • Avrupa ülkelerine 3 günde kargo ile teslim

 

Not;

Ürünlerimizde izin alınmaksızın hiç bir kurum ve kuruluşun lisanslı logo ve isimleri kullanılmamaktadır.

TRANSFER

BASKI

ÜRETİM